Nabídka pro firmy

Temporary help, Permanent placement, On-site recruitment a Recruitment support.

Temporary help

Dočasná výpomoc všude tam, kde vzniká potřeba pružné pracovní sily. Muže jít o nárazové akce, ale lze tuto službu využívat I na dlouhodobé bázi při nutnosti navýšeni potřeby pracovních sil v opakujících se sezonních špičkách a ve všech dalších případech, kdy to charakter Vaši činnosti vyžaduje. Postaráme se o výběr kvalifikovaných osob z řad našich zaměstnanců, kompletní osobni a mzdovou agendu​.

Domluvte si
s námi setkání

Výhody pro Vás

  • Odpadá nutnost složitě náborovat vlastní personál a následně jej propouštět, čímž netrpí Vaše pověst na lokálním trhu práce.
  • Můžete si v kmenovém stavu držet pouze klíčové zaměstnance, postaráme se o pokrytí špiček.
  • Vždy budete mít pouze tolik pracovních sil kolik právě potřebujete.
  • Odpadá Vám vedení mzdové a personální agendy.

VÝBĚROVÝ PROCES


Zdroje kandidátu

Kandidáti k nám přicházejí prostřednictvím našich poboček. Pracujeme s inzerci, náborovými kampaněmi. Využíváme také zdroje z internetových databázi a inzertních portálu, sociálních sítí nebo přímého osloveni.

Předvýběr

Kandidáti jsou registrováni do naši databáze, kde uchováváme detaily o jejich praxi a dovednostech. Následně procházejí osobním pohovorem. V každém kroku se ujišťujeme, zda uchazeči odpovídají Vašim požadavkům.

Naše reference

Na žádost Vám reference rádi zašleme mailem

Jsme připraveni na dlouhodobě partnerství a vzájemně prospěšnou spolupráci. Pokud budete potřebovat rádi Vám zodpovíme veškeré doplňující dotazy.